powrót do strony głównej
O nasLeczenieZdjęciaZespól Kontakt Szkolenia

O nas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Ochrony Zdrowia Psychicznego – Poradnia Ochrony Zdrowia Psychicznego został założony w 1999 roku w Rudzie Śląskiej.

Placówka świadczy usługi w zakresie poradni zdrowia psychicznego, poradni leczenia nerwic, a od 2001 roku psychiatrycznego oddziału dziennego. Udzielamy porad psychiatrycznych i psychologicznych w szerokim zakresie problemów dotyczących zdrowia psychicznego w tym zaburzeń nerwicowych. Prowadzimy psychoterapię grupową i indywidualną.

Oddział Dzienny prowadzi psychoterapię grupową w godzinach przedpołudniowych poszerzoną o techniki muzykoterapii, choreoterapii, relaksacyjne, terapii zajęciowej, treningów umiejętności społecznych itp.. W ramach Oddziału Dziennego prowadzone są terapie w dwóch grupach – dla osób z zaburzeniami lękowo -depresyjnymi oraz z dla osób z rozpoznaniem schizofrenii i chorób psychicznych . Poradnia leczenia nerwic prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową w godzinach przed- i popołudniowych.

Powyższe usługi są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Dla Pacjentów którzy ze względu na brak ubezpieczenia zdrowotnego, bądź z innych powodów /terminów, potrzeby uzyskania porad lub terapii w krótszym czasie niż wyznaczona kolejka NFZ / pragnęliby skorzystać z usług specjalistów uruchomiliśmy Poradnię Psychologiczną , której usługi nie są objęte harmonogramem NFZ i świadczy usługi odpłatnie.

  Psychoterapia  | Choreoterapia   | Muzykoterapia | Światłoterapia | Leczenie farmakologiczne | Klub pacjenta

Przychodnia Ochrony Zdrowia Psychicznego - Ruda Śląska Nowy Bytom - psychoterapia:terapia nerwic, lęków, depresji i zaburzeń odżywiania. Leczenie indywidualne i grupowe
Powered by TAFA ©